צור קשר

בלוג

הגישה הטיפולית שלי

אודותי

בית

 
המלצה: הרגלי שינה

לבתי בת ה- 7 לא היו הרגלי שינת לילה מסודרים למרות גילה. שעת השינה של בתי נקבעה לרוב על פי מידת עייפותה, וגם מיקום השינה היה שרירותי, לרוב במיטתנו. הדבר השפיע כמובן על מידת ערנותה וריכוזה ביום שלמחרת. חיפשנו דרך ועזרה על מנת להקנות לבתינו הרגלי שינה נכונים. לשם כך נרתמה לעזרתנו מירב ביבס.
תחילה קבעה מירב פגישה עמנו ההורים בלבד, שבה הסבירה לנו בפירוט את שלבי התוכנית. דגש מיוחד נתנה על כך שתוכנית הגמילה עלולה להתלוות בהתנגדות קשה ובכי, ואף להיערך זמן רב, לכן ביקשה להתחיל בתוכנית רק כאשר אנחנו ההורים נהיה מוכנים וערוכים לכל המשתמע מכך. לאחר מספר שבועות, משהרגשנו מוכנים, חזרנו למירב וביקשנו להתחיל בתוכנית.
נקבעה שעה קבועה שבה בתינו תלך לישון במיטתה היא, תוך הקניית טקסי טרום שינה קבועים כגון: הליכה לשירותים, צחצוח שיניים, קריאת סיפור וכיבוי האור. מירב ליוותה וחיזקה אותנו בביתנו בימים הראשונים עד אשר ההתנגדות דעכה ומשם המשכנו בעצמינו. הופתענו לטובה מההשפעה המהירה של התוכנית. כיום בתינו ישנה בשעה קבועה במיטתה ברצון רב, וגם לנו ההורים נותרות עוד כמה שעות של פנאי לעיסוקינו שהיו חסרות לפני כן.
תודה לך מירב!!

אוטיזם

שלום רב,

שמי חנה, אני אימא לשני ילדים חמודים ומתוקים, יסמין בת 6 ויהונתן בן 4.
בגיל 2 וחצי יהונתן אובחן כאוטיסט ונשלח לגן של חינוך מיוחד. תקוותיי היו רבות שהגן יעשה את העבודה, אך ההתקדמות הייתה מועטה מאוד ותמיד ליוותה אותי התחושה, שבני מסוגל להרבה יותר ואז החלטנו שחייבים לעזור ולקדם את יהונתן גם בבית ולשם כך פנינו למרב.
מרב מלווה אותנו כבר כשנה, היא מנתחת התנהגות מקצועית מאוד ובעלת ניסיון רב בתחום, בונה ליהונתן תוכניות לימוד והתפתחות, מדריכה בנות שעובדות עם יהונתן לפי התוכניות הללו ועוקבת אחרי כל התהליך, מדריכה גם אותנו ההורים בכל נושא שאנו מתקשים בו ועונה לנו על כל השאלות עם הרבה סובלנות והבנה, והדבר החשוב ביותר, שעם הופעתה של מרב והעבודה האינטנסיבית בבית לפי התוכניות שהיא בונה, ראינו את יהונתן מתקדם גם בתחום הקוגנטיבי וגם בתחום החברתי ואני בטוחה שבזכות מרב והמשך עבודה נכונה עם יהונתן, נוכל לקדם אותו אף יותר ובתקווה לגדל ילד חכם, עצמאי וחברותי כמה שאפשר.
בנוסף לתוכניות ABA שמרב בונה, היא מאוד עזרה לנו בעניין השינה של יהונתן, שבשבילנו זו הייתה משימה בלתי אפשרית מפני עצמה. כיום יהונתן הולך לישון ללא מלחמות ומריבות ואני ובעלי יכולים לנוח בערב שקט.
אנו מודים מאוד למרב על כל ההשקעה והעבודה המסורה עם יהונתן.

להמלצות נוספות, אתם מוזמנים לפנות אליי לפלא': 0545323998

בכבוד רב,
גור ארי חנה.

רוטינות

אוגוסט 2012

מכתב תודה והערכה למי שליוותה אותנו

לאחר חמש שנים של קושי לנהל בית וחיים עם מסגרת מסודרת ובריאה עבור ילדינו החלטנו לקרוא למרב לצורך התחלת טיפול.
מרב קיבלה בית עם ילד בן 6.5 עם הפרעת קשב והיפראקטיביות וילד בן 2.5.
מרב ידעה לבנות לנו תכנית מסודרת החל מהרגע שהילדים קמים ועד הרגע שהולכים לישון.
ליוותה אותנו ליווי צמוד ומסור הכולל מענה בכל שעות היום, כולל "מצוקות" במהלך היום אשר לא ידענו כיצד לפתור לפני בואה של מרב.
מאז חיינו השתנו ללא הכר, קיבלנו משפחה עם סדר יום ברור מסודר.
מילד עם קושי להביע את רגשותיו להוריו ולאחיו קיבלנו ילד מלא באהבה וברגשות, ילד מתחשב,ילד שמעריך כל דבר שניתן לו (מה שלפני דברים היו לו ברורים מאליהם).
אומנם בננו הקטן היה רק בן 2.5 בתחילת התהליך אך הוא למד לרכוש את הרגלים החדשים הקיימים בביתנו ולמד לחיות בתוך סדר.
מרב יקירתנו,
ברצוננו להודות לך על מה עשית עבורנו, על המסירות והסבלנות, האכפתיות והרגש הרב.
כיום אנו מנהלים חיים טובים ומשתמשים בכלים שקיבלנו ויודעים להתמודד בכל סיטואציה הנקראת בדרכנו.
על כך מרב תודתנו הגדולה נתונה מראש.

ללי

ללי ילדה כבת 3.5 אשר מאובחנת כלוקה ב- C‪.‬P.

לפני כ- 5 חודשים, התחלנו תהליך גמילה שהיה נראה כעומד לכישלון- התחלנו בתזכורות של כל 15 דק' לערך, אך במהלך דקות אלו נצפו הרבה פספוסים.
היו רגעים שחשבנו לסגת מהעניין הגמילה במחשבה שללי עדין לא בשלה דיה לתהליך זה. כעבור תקופה, קיבלנו המלצה לנסות לערב מומחה בעניין ופנינו לעזרתה של מרב.
כשנכנסה מרב לתמונה הכל השתנה, מרב נטעה בי את תחושת הביטחון והאמון בילדה שהיא מסוגלת ויכולה להצליח כמו גם בללי עצמה. ובעזרת מילים ספורות שהביעו המון מעבר, הצלחנו לעלות על הגל והפספוסים החלו לרדת עד שנגמרו לחלוטין!- כיום ללי גמולה והכל בזכותה של מרב. יצוין לשבח המסירות, היחס, האכפתיות והליווי "יד ביד" שלווה לאורך כל הדרך! תודתנו נתונה לך מרב!
מעריכים מאד, ללי ומשפחתה

מיתוג, עיצוב, תכנון ובנייה: Own studio

מלאו טופס
   
שלבים להתחלת ההתערבות מאמרים ועיתונות המלצות
   

הדרכת צוותי חינוך בית דמוקרטי הדרכת הורים טבלאות זמנים לילדים טיפול התנהגותי החזון שלי בית דמוקרטיהדרכת צוותי חינוךהדרכת הוריםטבלאות זמנים לילדיםטיפול התנהגותי החזון שלי רצון ההורים לבצע שינוי חום, אהבה וסובלנות ליווי והנחיה כלים יישומיים